Online cursus afwaarderen & kwijtschelden van vorderingen

Inhoud

Door de coranacrisis kunnen veel schuldenaars hun schulden niet aflossen. Tijdens deze cursus gaat Almer de Beer in op de gevolgen hiervan voor  de schuldeiser. Daarbij staat de schuldeiser-vennootschap (vennootschapsbelasting) en de schuldeiser-dga die een lening heeft verstrekt aan zijn vennootschap (tbs-regeling/box 1) centraal.  

Dit is een online cursus. U ontvangt voorafgaand aan de cursus inloginstructies. Het is niet per se noodzakelijk een applicatie te installeren.

Onderwerpen

  • Fiscaal afwaarderen vordering
  • Voorziening oninbare vorderingen
  • Afwaarderen gelieerde lening 
    • zakelijk / onzakelijk
  • Kwijtschelding onzakelijke lening
  • Verstrekken lening aan schuldeiser in zwaar weer
  • Garantstelling
  • Kwijtschelding en schenkbelasting

Planning

Maandag 04 september 2023

Tijd: 10:00 tot 12:00 uur 

Inschrijven

Ja, ik wil me inschrijven voor Online cursus afwaarderen & kwijtschelden van vorderingen te Online webinar. De factuur à €195 (excl. btw) ontvang ik kort voor de startdatum van de cursus.

Praktisch

Datum, tijd en locatie
Maandag 4 september 2023
10.00 uur - 12.00 uur
Online webinar
Prijs

Prijs: €195 (excl. btw)

Betaling: U ontvangt kort voor de startdatum de factuur.

Accreditatie
  • pe rbRB: 2 punten
  • pe noabNOAB: 2 punten
  • pe nbaNBA: 2 PE-uren
  • Nederlandse Orde van Belastingadviseurs
    Eigen inbreng volgens PE-reglement.

    Nederlandse Orde van Advocaten
    Eigen inbreng volgens Verordening Vakbekwaamheid.

Docent(en)

Vragen

Heeft u vragen over deze opleiding? Ik beantwoord ze graag voor u. Ik denk ook graag mee over een maatwerkcursus of volledig programma voor uw kantoor.

Aryane IJssel de Schepper
Aryane IJssel de Schepper

 070-3780750
  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Sdu Licent Academy | Maanweg 174 » 2516 AB Den Haag |  (070) 3780750 | opleidingen@licentacademy.nl

> Algemene voorwaarden