Inhoud
N.B. Uiteraard houden we de laatste ontwikkelingen rondom COVID-19 nauwlettend in de gaten. Hierbij volgen we de richtlijnen van het RIVM. Wanneer mogelijk verzorgen wij onze opleidingen fysiek op locatie. Echter, indien nodig zijn we voorbereid om uit te wijken naar een hybride vorm (fysiek & online via live-stream) of een online variant.
Als adviseur bent u regelmatig betrokken bij het opstellen van de aangifte erfbelasting.
Adviseren en aangifte doen liggen dicht bij elkaar. U adviseert regelmatig bij het afwikkelen van nalatenschappen en wordt vervolgens ook ingeschakeld bij het opstellen van de aangifte. Veel voorkomende vragen zijn wanneer er sprake is van een fictieve verkrijging en hoe de langstlevende optimaal gebruik kan maken van het vruchtgebruiktestament. Ook komt aan de orde op welke vrijstellingen de verkrijgers een beroep kunnen doen.
Zowel de theorie als de praktijk van de aangifte voor de erfbelasting zullen op deze cursusdag aan de orde komen. Er is bovendien ruim gelegenheid om met de docenten over uw praktijkvragen van gedachten te wisselen.